Scroll Top
ul. K. Miarki 55, 44-203 Rybnik
O NAS
PRACUJEMY DLA CIEBIE
KIM JESTEŚMY?
1

Firma Zakład Sprzętowo-Transportowy S.C. została założona w 1982 roku i od ponad 30 lat oferuje na rynku swoje usługi.

Siedziba, baza sprzętowa, a także zaplecze firmy znajdują się w Rybniku. Firma obszarem swojego działania obejmuje cały kraj.

Specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz wyburzeniowych, które wykonywane są ciężkim sprzętem budowlanym. Zdobyte przez nas doświadczenie oraz długoletnia działalność firmy gwarantują wysoką jakość prac, a także ich terminowe wykonanie.

Specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz wyburzeniowych, które wykonywane są ciężkim sprzętem budowlanym. Zdobyte przez nas doświadczenie oraz długoletnia działalność firmy gwarantują wysoką jakość prac, a także ich terminowe wykonanie. Posiadamy wyspecjalizowany, nowoczesny sprzęt budowlany i wysoko wykwalifikowaną załogę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym projektom. Każde z powierzonych nam zleceń traktujemy indywidualnie, podchodząc do jego realizacji w sposób profesjonalny. Zastosowanie odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenie naszych pracowników pozwala nam obniżyć koszta, co sprawia, że nasza oferta staję się jeszcze bardziej konkurencyjna.

Ciągle dążymy do poprawy naszych usług. Powiększamy oraz odnawiamy nasz tabor by sprostać coraz to nowym zadaniom. Wszystko to sprawiło, że zyskaliśmy uznanie Zleceniodawców prac wyburzeniowych i ziemnych.

Zapraszamy do współpracy.
ZST Pyszny

Firma Zakład Sprzętowo-Transportowy S.C. została założona w 1982 r. i od ponad 30 lat oferuje na rynku swoje usługi. Siedziba, baza sprzętowa, a także zaplecze firmy znajdują się w Rybniku. Firma obszarem swojego działania obejmuje cały kraj.

0
Maszyn
0
Prawie 40 lat na rynku
0
Wykonanych m3 robót ziemnych
0
Zrealizowanych inwestycji